KONST / Litografier / Färglitografi 17004424
nr 1700 4424
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 108/285, Cyklist. Färglitografi, bildmått: 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 57x41 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:52:26
2.400 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow